2021-02-28 13:07


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Sobex Płot pełny Opalany R30 z łukiem 90 x 180 cm

Nr produktu: 6442461
  • Zabezpieczenie poprzez malowanie wielostrumieniowe
  • Kolor: jasny dąb
  • Bardzo łatwy w montażu
  • Drewno certyfikowane FSC
Opis produktu
119,00
119,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

12 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6442461

Płot pełny z serii OPALANYCH zmienia dotychczasowe spojrzenie na ogród i jego aranżację. Wraz z pozostałymi produktami z tej linii tworzy niepowtarzalną kompozycję podczas urządzania dowolnych terenów. To doskonała alternatywa dla osób pragnących wnieść odrobinę nowatorskości do swojego otoczenia. Płot pokryty jest lazurą wodną. Solidne wykonanie, gwarancja niezawodności i elegancja przy równoczesnym zachowaniu funkcjonalności to sztandarowe cechy charakteryzujące całą serię opalaną. Produkt sprawdzi się zarówno dla tradycyjnych rozwiązań, jak również do niekonwencjonalnych aranżacji. Tak zaprojektowany płot, utrzymany w nowoczesnym designie umożliwi różnorodne jego zastosowanie, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika.
Budowa:
Lamela gładka (szorstka): 5 x 100 mm.
Rama: 30 x 44 mm.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Materiał:drewno
Wymiary i waga (netto):
Waga:11,5 kg
Wysokość:179,0 cm
Szerokość:89,0 cm
Głębokość / Grubość:3,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry