2020-02-20 08:08


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Płot pełny Opalany R30 z łukiem 90 cm x 180 cm

Nr produktu: 6442461
  • Płot pokryty lazurą wodną
  • Solidne wykonanie
Opis produktu
 
119,00
119,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Opis produktu

Nr produktu: 6442461

Płot pełny OPALANY z łukiem 90 cm x 180/160 cm zmienia dotychczasowe spojrzenie na ogród i jego aranżację. Wraz z pozostałymi produktami z tej linii tworzy niepowtarzalną kompozycję podczas urządzania dowolnych terenów. To doskonała alternatywa dla osób pragnących wnieść odrobinę nowatorskości do swojego otoczenia. Płot pokryty jest lazurą wodną. Solidne wykonanie, gwarancja niezawodności i elegancja przy równoczesnym zachowaniu funkcjonalności to sztandarowe cechy charakteryzujące całą serię opalaną. Produkt sprawdzi się zarówno dla tradycyjnych rozwiązań, jak również do niekonwencjonalnych aranżacji. Tak zaprojektowany płot, utrzymany w nowoczesnym designie umożliwi różnorodne jego zastosowanie spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Materiał:
drewno

Wymiary i waga (netto):

Waga:
11,5 kg
Wysokość:
179,0 cm
Szerokość:
89,0 cm
Głębokość / Grubość:
3,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry