2018-09-25 13:26
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Boczniak ostrygowaty grzybnia

Nr produktu: 4348256
15,99
1,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

Pomożemy Ci kupić odpowiednią ilość:

szt.

Twoja ilość*:

do zapłaty:

W markecie OBI Warszawa Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 4348256

Cechy

Boczniak ostrygowaty jest saprotrofem rosnącym na martwym drewnie, ale również pasożytem atakującym jeszcze żywe drzewa, zazwyczaj jednak stare, osłabione lub uszkodzone. Łatwo zawiązuje owocniki i charakteryzuje się szybkim wzrostem grzybni. Te cechy powodują, że boczniak jest idealny do uprawy amatorskiej, nawet przez początkujących działkowiczów. Grzybnia boczniaka jest szczepiona na kołeczkach.

Zastosowanie

Grzybnia boczniaka ostrygowego marki Plantico jest uprawiana na drewnie drzew liściastych. Kołeczki z grzybnią należy umieścić w uprzednio wywierconych otworach w pniu lub ściętych gałęziach. Uprawia się go również na słomie. Owocniki boczniaka dostarczają łatwo przyswajalnego białka, kwasu foliowego, aminokwasów, witamin z grupy B i soli mineralnych. Podczas uprawy należy unikać wdychania dużych ilości zarodników - może się to skończyć problemami z płucami.

Zalety

Grzybnia boczniaków osiąga średnicę od 5 cm do 25 cm. Wydajność z jednego oferowanego przez Plantico opakowania wynosi aż 40 kg! Grzybnia boczniaka ostrygowego dostępna jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, dlatego warto ją nabyć i zacząć samodzielną uprawę grzyba na działce lub posesji. Nie wymaga on żadnych nawozów ani środków odżywiających.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
35 g
Wysokość:
16,5 cm
Szerokość:
11,5 cm
Głębokość / Grubość:
1,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry