2019-03-24 06:05
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Werbena 10 - 15cm don.10cm

Nr produktu: 2976280
  • Efektowny wygląd
  • Roślina jednoroczna
  • Stanowsiko: słoneczne
Opis produktu
 
4,99
4,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie, możliwe zamówienie czas dostawy 4-6 dni roboczych

Opis produktu

Nr produktu: 2976280

Werbena ogrodowa w naszym klimacie jest uprawiana jako roślina jednoroczna. Pędy werbeny pokryte są włoskami, liście podłużne, karbowane. Werbena kwitnie od lipca do jesieni. Drobne, pięciokwiatkowe kwiaty w zależności od odmiany mogą być różowe, niebieskie, fioletowe, białe, czerwone, mogą być jednolite lub z tzw. oczkiem. Płatki mogą mieć też plamki lub kreski innej barwy. Kwiaty zebrane są w dekoracyjne, gęste kwiatostany o kształcie główki. Werbeny wymagają gleby próchniczej, przepuszczalnej, o pH 6,0 - 8,0 oraz słonecznego stanowiska. Są wrażliwe na wiosenne przymrozki, dlatego sadzimy je dopiero po 15 maja, gdy minie niebezpieczeństwo przymrozków. Rośliny należy podlewać codziennie, a podczas kwitnienia nawozem do roślin kwitnących. Trzeba także usuwać przekwitłe kwiatostany oraz suche łodygi.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
500 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry