2019-01-24 09:57
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Liliowiec (Hemerocallis) wys. 20-30cm w don. 17cm

Nr produktu: 2998938
  • Łatwa uprawa
  • Stanowisko słoneczne
Opis produktu
 
15,99
15,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie, Tymczasowy brak, produkt dostępny sezonowo.

Opis produktu

Nr produktu: 2998938

Liliowce to bezproblemowe, łatwe w uprawie i zachwycające pod względem urody. Należą do tej samej grupy roślin co trawy i rośliny cebulowe (czyli jednoliściennych). Jako byliny ogrodowe liliowce (Hemerocallis sp.) pod wieloma względami zasługują na najwyższą ocenę. Są długowieczne, wytrzymałe i przez cały sezon wegetacyjny mają dekoracyjne ulistnienie. Wiele, zwłaszcza starszych odmian, rozwija się dobrze nawet na słabych i suchych glebach - choć najlepsze efekty można uzyskać na stanowiskach żyznych i umiarkowanie wilgotnych. Kwitnienie liliowców trwa kilka tygodni. Rozpoczyna się już w czerwcu jednak najwięcej odmian kwitnie w lipcu. Warto sadzić je w dużych kępach, gdyż pojedynczy kwiat żyje zaledwie 24 godziny. W ogrodzie możemy je sadzić w pełnym słońcu przy południowych ścianach budynków, jak i w miejscach półcienistych. Liliowce ceni się również ze względu na łatwość rozmnażania praktycznie o każdej porze wiosny, lata lub jesieni.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

kwitnące:
tak
pora kwitnienia od do (miesiące):
lipiec - wrzesień
stanowisko:
słoneczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,20 kg

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry