2018-12-10 11:56
Mój Market
Warszawa-Pulawska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Jałowiec odm. Mint Julep (Juniperus sp.)

Nr produktu: 2540870
  • odporny i łatwy w uprawie
  • możliwe cięcie formujące
  • do nasadzeń w ogrodach i do uprawy w donicach
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 8%

Opis produktu

Nr produktu: 2540870

Jałowiec Mint Julep. Krzew rozłożysty o jasnozielonych igłach dorastający do ok. 1,5 m wys. i 3 m szer. o przyroście rocznym ok. 15 cm. Lubi stanowiska słoneczne lub półcieniste. Polecany do ogrodów przydomowych, na skarpy, rabaty i do kompozycji w pojemnikach.
Cenna odmiana. Jałowce Pfitzera są krzewami, które wyróżniają się szczególnie dużą odpornością na szkodliwe warunki klimatyczne. Są mało wymagające i tolerancyjne - zarówno w stosunku do gleby, jak i skażeń środowiska. Dobrze radzą sobie na bardzo ubogich i kamienistych stanowiskach. Są w pełni odpornie na mróz i nie wymagają większej pielęgnacji. Rzadko wymagają nawożenia. Świetnie znoszą cięcia i formowania. Jałowiec ten pięknie komponuje się na dużych wrzosowiskach, szczególnie pośród dużej grupy kwitnących azalii i pierisów japońskich. Roślina z pełnym systemem korzeniowym w donicy o pojemności 7 L.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

pokrój:
krzewiasty
pora sadzenia:
wiosna do jesieni
rodzaj:
iglaki
stanowisko:
słoneczne
wieloletnie:
tak
wymiar donicy:
7 l
zimozielone:
tak

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry