2019-03-24 01:54
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Cyprysik (Chamaecyparis sp.) 20 - 40cm don.13cm mix odmian

Nr produktu: 2976058
  • Stanowisko słoneczne lub półcieniste
  • Produkt w mixie odmian
Opis produktu
 
12,99
12,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie, możliwe zamówienie czas dostawy 4-6 dni roboczych

Opis produktu

Nr produktu: 2976058

Cyprysik to rodzaj roślin iglastych należących do rodziny cyprysowatych. Cyprysiki zwykle pochodzą z klimatu zbliżonego do umiarkowanego, dlatego mogą rosnąć również w naszym kraju. Nie wszystkie odmiany cyprysika są jednak dostatecznie odporne na niskie temperatury (np. cyprysik Lawsona, cyprysik tępołuskowy), dlatego najlepiej sadzić je w miejscach stosunkowo ciepłych, zacisznych i osłoniętych od wiatru. Cyprysik ma spore wymgania glebowe. Cyprysiki dobrze rosną w świeżej, żyznej, zasobnej i stosunkowo wilgotnej glebie o obojętnym lub kwaśnym odczynie pH. Preferują stanowiska słoneczne lub półcieniste.
Produkt występuje w mixie, wskazany zapas sklepu dotyczy wszystkich możliwości produktu. Zachęcamy do kontaktu z wybranym sklepem w celu ustalenia dostępności konkretnego wariantu.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
800 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry