2020-12-01 13:09


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Odpływ z rusztem TILE IN SMOOTH 70 cm

Nr produktu: 3174257
  • Wykonany ze stali nierdzewnej
  • 25 lat gwarancji
Opis produktu
239,00
239,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 4 godziny w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3174257

Odpływ z rusztem TILE IN SMOOTH 70 cm
Odpływ liniowy z rusztem (do wklejenia płytki lub po odwróceniu płaski szczotkowany) dostępny jest w rozmiarach od 50 cm i 100 cm długości. Niski syfon o przepustowości do 56l/min zapewnia szybkie odprowadzanie wody z powierzchni prysznica. Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej odpornej na korozję i działanie środków chemicznych, co pozwala na zachowanie jego idealnego wyglądu przez wiele lat. Polecamy ten odpływ liniowy do nowoczesnych łazienek. W modelu TILE IN SMOOTH istnieje możliwość wklejenia płytki (odpływ liniowy jest wtedy praktycznie niewidoczny) lub po odwróceniu rusztu uzyskania wersji płaskiej szczotkowanej ze stali nierdzewnej.

Rodzaj listwy maskującej: ze stali nierdzewnej - wzór TILE IN SMOOTH 70 cm
Typ syfonu: niski 50 , przepustowość wody do 56l/min, łatwy w czyszczeniu z komorą zapobiegającą zatykaniu i gromadzeniu się nieczystości
Wysokość: 62 mm
Materiał: stal nierdzewna AISI 304 + ABS, odporna na korozję i działanie środków chemicznych zawartych np.: w środkach czystości

Zestaw gotowy do montażu zawiera: RYNIENKĘ ODPŁYWU Z SYFONEM, RUSZT, NÓŻKI MONTAŻOWE (regulowana wysokość), MANKIET USZCZELNIAJĄCY (z para-nieprzepuszczalnej maty izolacyjnej).

Gwarancja: 25 lat

Wymiary i waga (netto):
Waga:1,96 kg
Wysokość:7,5 cm
Szerokość:70,0 cm
Głębokość / Grubość:8,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry