2021-01-27 01:58


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Odpływ liniowy z rusztem w paski 50 cm

Nr produktu: 6568331
  • Wykonany ze stali nierdzewnej
  • 25 lat gwarancji
Opis produktu
285,00
285,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

Opis produktu

Nr produktu: 6568331

Odpływ liniowy z rusztem w paski 50 cm
Odpływ liniowy z rusztem ozdobnym w paski dostępny jest w rozmiarach od 50 cm do 100 cm długości. Niski syfon o przepustowości do 56l/ min zapewnia szybkie odprowadzanie wody z powierzchni prysznica. Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej - odpornej na korozję i działanie środków chemicznych, co pozwala na zachowanie jego idealnego wyglądu przez wiele lat. Polecamy ten odpływ liniowy do nowoczesnych jak i klasycznych łazienek, gdzie ruszt w ozdobne paski będzie się wyróżniał i dodatkowo stanowił element dekoracyjny Państwa łazienki.

Rodzaj listwy maskującej: ze stali nierdzewnej - ozdobna, wzór w paski 50 cm
Typ syfonu: niski 50 , przepustowość wody do 56l/ min, łatwy w czyszczeniu z komorą zapobiegającą zatykaniu i gromadzeniu się nieczystości
Wysokość: 62 mm
Materiał: stal nierdzewna AISI 304 + ABS, odporna na korozję i działanie środków chemicznych zawartych np.: w środkach czystości

Zestaw gotowy do montażu zawiera: RYNIENKĘ ODPŁYWU Z SYFONEM, RUSZT, NÓŻKI MONTAŻOWE (regulowana wysokość), MANKIET USZCZELNIAJĄCY (z para-nieprzepuszczalnej maty izolacyjnej).

Gwarancja: 25 lat

Wymiary i waga (netto):
Waga:1,85 kg
Wysokość:50,0 cm
Szerokość:8,0 cm
Głębokość / Grubość:7,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry