2021-04-18 20:35


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Alfa Linear Odpływ liniowy z rusztem dwustronnym szklanym czarnym 60 cm

Nr produktu: 6398937

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Odwodnienia liniowe do pryszniców

Opis produktu

Nr produktu: 6398937

Odpływy liniowe ( ruszt i ramka ) wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej-kwasoodpornej AISI304, która jest odporna na korozję i działanie agresywnych czynników chemicznych znajdujących się np. w środkach czystości. Korpus wykonany jest z równie odpornego tworzywa sztucznego ABS. Odpływ posiada regulacje wysokości oraz regulację w poziomie w zakresie 360°. W odpływie zamontowano filtr do wyłapywania włosów oraz zawór zwrotny. Wyjście boczne o średnicy 50 mm.
Specjalna konstrukcja rusztu pozwala na montowanie go w dwóch wariantach. Jedna strona rusztu tworzy szklaną czarną powierzchnię a po jego obróceniu, druga strona tworzy ruszt do wklejenia płytek ceramicznych lub innych materiałów posadzkowych.
W obu przypadkach woda odprowadzana jest szczelinami które znajdują się między rusztem a rynienką odpływową.
W zestawie znajduje się pełen komplet gotowy do montażu: Odpływ, plastikowe nóżki poziomujące, mankiet uszczelniający, syfon.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Odpływy i syfon
Wymiary i waga (netto):
Waga:1,58 kg
Wysokość:6,7 cm
Szerokość:64,5 cm
Głębokość / Grubość:12,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry