2018-11-13 21:25
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Urządzenie ekstrkcyjne Kärcher ProPuzzi 400

Nr produktu: 6314942
  • Waga: 9,8 kg
  • Moc: 120 W
  • Podcisnienie: 236 mbar
  • Pojemność zbiornika wody czystej / brudnej: 8/7 L
Opis produktu
 
2 299,00
2 299,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie, możliwe zamówienie czas dostawy 5-10 dni roboczych

Opis produktu

Nr produktu: 6314942

Profesjonalne urządzenie spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych tapicerki samochodowej, meblowej oraz podłóg twardych. Urządzenie dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwu przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Na obudowie ProPuzzi znajduje się obrazkowa instrukcja, która w przystępny sposób przybliża obsługę urządzenia. Duży, wygodny włącznik został przystosowany do obsługi stopą, dzięki czemu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody. Wyposażenie: Wąż do ekstrakcji ze zintegrowanym złączem 2,5 m, uchwyt na akcesoria, uchwyt do noszenia urządzenia wraz z mocowaniem rury ssącej, ssawka podłogowa do czyszczenia dywanów, rura ssąca hak na przewód zasilający.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry