2018-06-24 23:58
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kärcher Odkurzacz piorący SE 4001 1400 W

Nr produktu: 6199947
  • Do czyszczenia wykładzin tekstylnych, podłóg twardych i tapicerki metodą ekstrakcji
  • Zdejmowany zbiornik wody czystej
  • Ręczna regulacja siły ssania
Opis produktu
999,00
999,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 6199947

Cechy

Odkurzacz piorący Kärcher SE 4001 jest rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergię oraz posiadaczy zwierząt domowych. Wraz z antyalergicznym środkiem czyszczącym RM 519 usuwa 99% roztoczy z dywanów, wykładzin i tapicerek. Czyszczenie polega na rozprowadzeniu detergentu na powierzchni i odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem. Może być używany również do tradycyjnego odkurzania na sucho. Odkurzacz Kärcher jest wyposażony w przezroczysty zbiornik wody czystej (montowany na zewnątrz) i zabezpieczenie przed przepełnieniem zbiornika wody brudnej.

Zastosowanie

Odkurzacz Kärcher SE 4001 czyści skutecznie wykładziny tekstylne i dywany na całej długości runa, w jednym przejściu roboczym, a także podłogi twarde i tapicerkę (meblową i samochodowa) metodą ekstrakcji. Dokładnie usuwa tłuszcz, brud oraz nieprzyjemne zapachy. Urządzenie może pełnić funkcję odkurzacza na mokro/sucho (po uprzednim zakupie filtra kartridżowego). Do zbierania suchych zabrudzeń należy stosować worki filtracyjne.

Zalety

Odkurzacz piorący SE 4001 wyposażony jest w łatwy do napełniania, zamykany zbiornik wody czystej wykonany z przezroczystego tworzywa, co pozwala w łatwy sposób kontrolować jej poziom. Funkcja WATER STOP automatycznie wyłącza turbinę odkurzacza, gdy poziom brudnej wody w zbiorniku osiągnie maksimum. Mimo swojej wysokiej jakości odkurzacz Kärcher SE 4001 dostępny jest w przystępnej cenie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

moc:
1 400 W

Wymiary i waga (netto):

Waga:
7,8 kg
Wysokość:
48,0 cm
Szerokość:
38,6 cm
Głębokość / Grubość:
44,1 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry