2019-02-16 09:12
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kärcher Myjka do okien WV Classic

Nr produktu: 6206510
  • Funkcja odsysania
  • Lekka i kompaktowa konstrukcja
  • Spryskiwacz z padem z mikrofibry
Opis produktu
195,00
195,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

171 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6206510

Cechy

Myjka do okien WV Classic, produkcji renomowanej firmy Kärcher, wykonana jest z materiałów najwyższej jakości. Pracuje w każdym kierunku: góra-dół, lewo-prawo, skos-łuk, dzięki czemu można bez problemu czyścić powierzchnie o różnym kształcie. Myjka do okien WV Classic używa technologii, która zabezpiecza przed rozchlapywaniem wody i zamoczeniem powierzchni wokół czyszczonego obszaru w trakcie pracy.

Zastosowanie

Myjka do okien Karcher WV Classic jest stosowana do mycia wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych (okien, kafelków, kabin prysznicowych itp.) oraz luster. Za pomocą myjki można myć wodą lub stosować specjalny środek do czyszczenia szkła. Dokładnie odsysa wodę z czyszczonej powierzchni, nie pozostawiając smug ani zacieków. Jest przeznaczona zarówno do użytku prywatnego, jak i profesjonalnego. To produkt znajdujący się na wyposażeniu firm, które zawodowo zajmują się pracami związanymi ze sprzątaniem i czyszczeniem.

Zalety

Wyprodukowana przez Kärcher myjka do okien WV Classic to wysokiej jakości urządzenie o lekkiej i kompaktowej konstrukcji. Jego zaletą jest bardzo łatwe opróżnianie zbiornika, bez kontaktu z brudną wodą. W zestawie znajdują się: butelka ze spryskiwaczem, pad z mikrofibry, ssawka, bateria litowo-jonowa oraz ładowarka. Jedno pełne ładowanie akumulatorów litowo-jonowych umożliwia oczyszczenie do 60 m2 szyby.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
700 g
Wysokość:
35,5 cm
Szerokość:
28,0 cm
Głębokość / Grubość:
13,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry