2021-05-13 05:38


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kärcher myjka do okien WV 2 Plus N

Nr produktu: 6522098

  • Poręczna, wydajna i higieniczna myjka do okien
  • Bateria wystarcza na umycie nawet 105 m2
  • Idealna czystość bez smug i osadów
  • Wymienne ssawki o różnej wielkości
Opis produktu
 
299,00
299,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

na wyczerpaniu

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6522098

Kärcher myjka do okien WV 2 Plus N

Niezwykła myjka do okien od Kärcher to urządzenie, dzięki któremu porządki w domu z uciążliwej czynności zamienią się w niezwykle szybką i przyjemną. Udoskonalony model pozwoli Ci sprawnie umyć wszystkie okna w domu nawet na jednym ładowaniu akumulatora.

Wielofunkcyjność i wydajność

Myjka do okien Kärcher to niewielkich rozmiarów urządzenie, które pewnie trzyma się w dłoni. Nie będzie więc problemów z dokładnym czyszczeniem powierzchni nawet wtedy, gdy nasze ręce będą wilgotne. Myjka jest lekka i poręczna, dzięki czemu mogą jej używać także osoby o drobnych dłoniach. Pojemnik na brudną wodę sprawia, że mycie okien jest w pełni higieniczne - nie mamy kontaktu z brudem oraz środkami czystości, także podczas jego opróżniania. Produkt przeznaczony jest do mycia szyb okiennych, ale z powodzeniem można nim myć także lustra, szklane blaty i inne gładkie powierzchnie. Przyda się także podczas mycia okien samochodowych. By zwiększyć komfort korzystania z urządzenia, producent w tym modelu zamieścił lepszą (pojemniejszą) baterię, która w pełni naładowana wystarczy na umycie ponad 30 okien. Dodatkowo, bateria ładuje się sprawnie, dzięki czemu szybko można powrócić do przerwanej czynności.

Wyjątkowa czystość!

Myjka do okien WV 2 Plus szybko pomoże Ci uzyskać efekt nieskazitelnej czystości, bez smug i matowych zacieków. Dołączone do produktu ssawki umożliwią sprawne umycie powierzchni o różnej wielkości. Łatwo można je wymienić i dopasować do aktualnych potrzeb.

Wymiary i waga (netto):
Waga:1,08 kg
Wysokość:32,0 cm
Szerokość:28,0 cm
Głębokość / Grubość:12,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry