2020-03-29 21:27


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Einhell Odkurzacz samochodowy TE-VC 18 Li Solo

Nr produktu: 3234135
  • Moc zasysania: 42 mbar
  • system bezworkowy
  • Rura przedłużająca w komplecie
Opis produktu
 
169,00
169,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 3234135

Odkurzacze samochodowe często charakteryzują się ciekawym designem i... słabymi silnikami. Nie dotyczy to jednak modelu firmy Einhell z linii Power X-Change - TE-VC 18 Li w wersji Solo.
To niepozorne małe urządzenie posiada moc zasysania 42 mbar!!!
W zupełnośći wystarczy to nie tylko do posprzątania samochodu, ale również do codziennych prac porządkowych w domu. W tym celu do urządzenia zostały dołączone: dysza do szczelin, twardych podłóg i tapicerki oraz rura przedłużająca pozwalająca pracować odkurzaczowi w pionie - czyniąc z niego mały i poręczny odkurzacz domowy. Niewielka pojemność zbiornika na zanieczyszczenia nie stanowi problemu - ponieważ działa on w systemie bezworkowym. Wystarczy zdjąć front obudowy przy pomocy przycisku i wysypać zanieczyszczenia do kubła na śmieci. Standardowy filtr możemy oczywiście prać na mokro (czyniąc to wielokrotnie) bez uszczerbku na jego skuteczniości.
Odkurzacz samochodowy jest częścią linii Power X-Change. Jest jednym z ponad 65 urządzeń z linii pracujących na jednym typie akumulatora P X-C i na jednej ładowarce. Oznacza to, że inne urządzenia z linii możemy dokupić w wersji Solo - bez akumulatora i ładowarki - wykorzystując już te które posiadamy. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2 Ah do 5,2Ah). Dane techniczne
- Akumulator Li-Ion: 18 V
- Szybka ładowarka: tak (osobno)
- Moc zasysania: 42 mbar
- Pojemność zbiornika: 0,54 l
- Rura przedłużająca w komplecie
- Dysze do szczelin, twardych podłóg i tapicerki

Wymiary i waga (netto):

Waga:1,15kg
Wysokość:19,5cm
Szerokość:14,0cm
Głębokość / Grubość:47,3cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry