2021-01-28 07:31


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Oczyszczacz powietrza Prime SAP11

Nr produktu: 6607519
  • 3-stopniowy proces oczyszczania powietrza
  • Zalecany obszar zastosowań: do 11 m2
  • Dotykowy panel sterowania
Opis produktu
189,00

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6607519

Oczyszczacz powietrza Prime SAP11
Oczyszczacz powietrza PRIME 3 SAP11 idealnie nadaje się do niewielkich pomieszczeń nieprzekraczających 11 m2, w których spędza się dużo czasu, takich jak np. sypialnia czy biuro. Korzystnie wpływa na stan zdrowia osób borykających się z alergiami, astmą oraz innymi dolegliwościami związanymi z zanieczyszczonym powietrzem, ponieważ dzięki zastosowaniu 3-etapowej filtracji jest wstanie usunąć szkodliwe gazy, chemikalia, wirusy i bakterie, a nawet zniwelować przykre zapachy. Charakteryzuje się bardzo prostą obsługą oraz łatwą wymianą filtrów.

Wymiary i waga (netto):
Waga:930 g
Wysokość:2,8 cm
Szerokość:1,6 cm
Głębokość / Grubość:1,3 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry