2020-11-29 17:50


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Nauszniki ochronne SNR 24 dB niebieskie

Nr produktu: 4708756
  • Elastyczne strzemiączko
  • Wartość tłumienia hałasu SNR: 24 dB
  • Spełniają wymagania normy EN 352-1
Opis produktu
19,99
19,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

30 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4708756

Nauszniki ochronne LUX zapewniają ochronę przed hałasem, którego natężenie nie przekracza 105 dB. Spełniają swoje zadanie przy wielogodzinnej pracy z frezarkami górnowrzcionowymi, ze szlifierkami i wiertarkami udarowymi. Produkt jest wykonany z niebieskiego tworzywa sztucznego i posiada elastyczne strzemiączko, które sprawia, że nauszniki dobrze trzymają się na głowie. W niektórych przypadkach można odczuwać niewielki docisk do skóry.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

Nauszniki ochronne SNR 24 dB LUX są elementem bardzo dobrze sprawdzającym się we wszystkich miejscach o podwyższonym i uciążliwym poziomie hałasu. Jednym z czynników powodujących złe samopoczucie i obniżenie efektywności pracy jest właśnie nadmierny hałas. Pracownicy powinni stosować słuchawki ochronne, aby pracować wydajnie z zachowaniem maksymalnego komfortu pracy, a rolą pracodawcy jest zapewnienie im takich środków ochronnych.

LUX Nauszniki ochronne tłumią hałas skutecznie, co umożliwia znacznie wydajniejszą pracę osób narażonych na zwiększoną liczbę decybeli. Obowiązujące przepisy BHP jasno określają sytuacje, w których pracodawca zobowiązany jest zapewnić pracownikom nauszniki ochronne, a ci z kolei mają obowiązek używania dostarczonego sprzętu. Nauszniki ochronne LUX są zgodne z normą EN 352-1.

Wymiary i waga (netto):
Waga:200 g
Wysokość:20,0 cm
Szerokość:8,0 cm
Głębokość / Grubość:19,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry