2019-12-06 16:30


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Nauszniki ochronne SNR 24 dB niebieskie

Nr produktu: 4708756
 • Elastyczne strzemiączko
 • Wartość tłumienia hałasu SNR: 24 dB
 • Spełniają wymagania normy EN 352-1
Opis produktu
19,99
19,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

23 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4708756

Nauszniki ochronne LUX zapewniają ochronę przed hałasem, którego natężenie nie przekracza 105 dB. Spełniają swoje zadanie przy wielogodzinnej pracy z frezarkami górnowrzcionowymi, ze szlifierkami i wiertarkami udarowymi. Produkt jest wykonany z niebieskiego tworzywa sztucznego i posiada elastyczne strzemiączko, które sprawia, że nauszniki dobrze trzymają się na głowie. W niektórych przypadkach można odczuwać niewielki docisk do skóry.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

Nauszniki ochronne SNR 24 dB LUX są elementem bardzo dobrze sprawdzającym się we wszystkich miejscach o podwyższonym i uciążliwym poziomie hałasu. Jednym z czynników powodujących złe samopoczucie i obniżenie efektywności pracy jest właśnie nadmierny hałas. Pracownicy powinni stosować słuchawki ochronne, aby pracować wydajnie z zachowaniem maksymalnego komfortu pracy, a rolą pracodawcy jest zapewnienie im takich środków ochronnych.

LUX Nauszniki ochronne tłumią hałas skutecznie, co umożliwia znacznie wydajniejszą pracę osób narażonych na zwiększoną liczbę decybeli. Obowiązujące przepisy BHP jasno określają sytuacje, w których pracodawca zobowiązany jest zapewnić pracownikom nauszniki ochronne, a ci z kolei mają obowiązek używania dostarczonego sprzętu. Nauszniki ochronne LUX są zgodne z normą EN 352-1.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
200 g
Wysokość:
20,0 cm
Szerokość:
8,0 cm
Głębokość / Grubość:
19,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 4 z 5
 • 5(0)
 • 4(1)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

4

less (2016-02-05)

Sprawdziły się

Tanie, proste, ale całkiem skuteczne - do podstawowych prac amatorskich nadają się w pełni.

0 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry