2018-12-12 20:27
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

ABC Pułapka na krety

Nr produktu: 3852225
  • Do łapania kretów i nornic
Opis produktu
19,99
19,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

31 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3852225

Abc Łapka jest skuteczna na krety i nornice. Jest ekologiczna i łatwa w użyciu. Pozwala szybko wyeliminować problem obecności kretów i nornic w ogrodzie.

Cechy produktu:

  • wymiary: 20 x 5 x 5 cm,
  • żywołowna,
  • łatwa w montażu,
  • z nacięciem w obudowie, które pozwala sprawdzić, czy zwierzę już się złapało.

Sposób użycia:

ABC Pułapka na krety to specjalnie zaprojektowana łapka z tworzywa. Łapka składa się z tulei, którą należy umieścić równolegle w odkrytym krecim korytarzu. Następny krok to przykrycie tego miejsca, tak aby nie dochodziło do niego światło i powietrze. Nacięcie na powierzchni łapki pozwala kontrolować bez konieczności demontażu łapki, czy zwierzę już się złapało.

Pułapki na krety, obok preparatów na mrówki, lepów na muchy i siatek na ptaki, są najpopularniejszymi produktami przeznaczonymi do walki ze szkodnikami. Dzięki nim trawnik znów zacznie cieszyć oko, ponieważ znikną szpecące go kretowiska. Wyeliminowanie kretów to także korzyść dla kwiatów, krzewów i innych roślin, które niejednokrotnie zostają uszkodzone przez te zwierzęta.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
85 g
Wysokość:
20,0 cm
Szerokość:
5,0 cm
Głębokość / Grubość:
5,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry