2021-03-04 00:51


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kolce przeciw ptakom 31 cm

Nr produktu: 5375308

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Ochrona przed gołębiami i odstraszanie gołębi

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5375308

Kolce na ptaki to skuteczny sposób na pozbycie się problemu brudnych parapetów, balustrad, płytek balkonowych czy chodników. Ta prosta konstrukcja skutecznie zapobiega lądowaniu i przesiadywaniu ptaków. Kolce są wyjątkowo popularnym straszakiem zwłaszcza na hałaśliwe gołębie. Są wykonane ze stali nierdzewnej oraz poliwęglanu.

Kolce są nieinwazyjnym sposobem na pozbycie się przesiadujących ptaków. Ich konstrukcja uniemożliwia lądowanie w danym miejscu, dzięki czemu zniechęcone ptaki po prostu odlatują.

Cechy produktu:

  • wymiary: 31 x 11 cm,
  • kolce ze stali nierdzewnej,
  • podstawa z poliwęglanu,
  • do stosowania na parapetach, balustradach i w innych miejscach przesiadywania ptaków.

Jeśli w okolicy domu, mieszkania lub altany zadomowiły się ptaki, przyda się kilka skutecznych sposób na walkę z tym problemem. Jednym z nich z pewnością są kolce. Jeśli dodatkowo ptaki niszczą uprawy, warto sięgnąć także po siatkę na rośliny. Te dwa elementy z pewnością rozwiążą większość kłopotów. Dzięki temu otoczenie znów będzie czyste i spokojne, a spotkania przy grillu znacznie przyjemniejsze.

Wymiary i waga (netto):
Waga:32 g
Wysokość:11,0 cm
Szerokość:33,0 cm
Głębokość / Grubość:11,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry