2018-01-17 23:36
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Okulary ochronne panoramiczne niebieskieArt.Nr. 1489988

  • Odporne na zarysowanie i działanie chemikaliów
  • Z regulacją długości i nachylenia oprawki
  • Spełniają wymagania normy EN 166
Opis produktu
25,99
25,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

11 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1489988

Niebieskie okulary ochronne panoramiczne LUX są podstawowym środkiem ochrony oczu w czasie prac skutkujących powstawaniem pyłów i drobin, które następnie unoszą się w powietrzu. Dzięki okularom oczy są skutecznie zabezpieczone przed ewentualnym wtargnięciem ciała obcego do gałki ocznej lub przed urazem mechanicznym. Okulary ochronne to obowiązkowy element stroju pracowników wykonujących różne prace fizyczne.

Właściwości

Okulary ochronne panoramiczne LUX posiadają powłokę, która jest odporna na zarysowania oraz na działanie chemikaliów. Doskonale chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Posiadają klasę ochrony wyrażoną jako -45 m/s=162 km/h (wytrzymałość mechaniczna F = małe obciążenie udarowe). Można w nich swobodnie regulować długość i nachylenie oprawy, co pozwala na dobre dopasowanie okularów do kształtu twarzy.

Zastosowanie

Okulary ochronne sprawdzają się znakomicie w czasie prac, które wymagają bardzo dobrej widoczności i nie ma przeciwwskazań co do używania ich przez długi czas. Okulary ochronne są obowiązkowe przy wykonywaniu wielu rodzajów prac, generujących zagrożenie dla oczu, co regulują obowiązujące przepisy BHP. Produkt jest zgodny z normą EN166 i wymaganiami pierwszej klasy optycznej.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
60 g
Wysokość:
15,0 cm
Szerokość:
5,3 cm
Głębokość / Grubość:
5,3 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry