2021-01-24 17:01


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Okulary ochronne panoramiczne niebieskie

Nr produktu: 1489988
  • Odporne na zarysowanie i działanie chemikaliów
  • Z regulacją długości i nachylenia oprawki
  • Spełniają wymagania normy EN 166
Opis produktu
16,99
16,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

45 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1489988

Niebieskie okulary ochronne panoramiczne LUX są podstawowym środkiem ochrony oczu w czasie prac skutkujących powstawaniem pyłów i drobin, które następnie unoszą się w powietrzu. Dzięki okularom oczy są skutecznie zabezpieczone przed ewentualnym wtargnięciem ciała obcego do gałki ocznej lub przed urazem mechanicznym. Okulary ochronne to obowiązkowy element stroju pracowników wykonujących różne prace fizyczne.

Właściwości

Okulary ochronne panoramiczne LUX posiadają powłokę, która jest odporna na zarysowania oraz na działanie chemikaliów. Doskonale chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Posiadają klasę ochrony wyrażoną jako -45 m/s=162 km/h (wytrzymałość mechaniczna F = małe obciążenie udarowe). Można w nich swobodnie regulować długość i nachylenie oprawy, co pozwala na dobre dopasowanie okularów do kształtu twarzy.

Zastosowanie

Okulary ochronne sprawdzają się znakomicie w czasie prac, które wymagają bardzo dobrej widoczności i nie ma przeciwwskazań co do używania ich przez długi czas. Okulary ochronne są obowiązkowe przy wykonywaniu wielu rodzajów prac, generujących zagrożenie dla oczu, co regulują obowiązujące przepisy BHP. Produkt jest zgodny z normą EN166 i wymaganiami pierwszej klasy optycznej.

Wymiary i waga (netto):
Waga:60 g
Wysokość:15,0 cm
Szerokość:5,3 cm
Głębokość / Grubość:5,3 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry