2019-08-25 02:44


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Okulary ochronne panoramiczne niebieskie

Nr produktu: 1489988
  • Odporne na zarysowanie i działanie chemikaliów
  • Z regulacją długości i nachylenia oprawki
  • Spełniają wymagania normy EN 166
Opis produktu
21,99
21,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

14 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1489988

Niebieskie okulary ochronne panoramiczne LUX są podstawowym środkiem ochrony oczu w czasie prac skutkujących powstawaniem pyłów i drobin, które następnie unoszą się w powietrzu. Dzięki okularom oczy są skutecznie zabezpieczone przed ewentualnym wtargnięciem ciała obcego do gałki ocznej lub przed urazem mechanicznym. Okulary ochronne to obowiązkowy element stroju pracowników wykonujących różne prace fizyczne.

Właściwości

Okulary ochronne panoramiczne LUX posiadają powłokę, która jest odporna na zarysowania oraz na działanie chemikaliów. Doskonale chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Posiadają klasę ochrony wyrażoną jako -45 m/s=162 km/h (wytrzymałość mechaniczna F = małe obciążenie udarowe). Można w nich swobodnie regulować długość i nachylenie oprawy, co pozwala na dobre dopasowanie okularów do kształtu twarzy.

Zastosowanie

Okulary ochronne sprawdzają się znakomicie w czasie prac, które wymagają bardzo dobrej widoczności i nie ma przeciwwskazań co do używania ich przez długi czas. Okulary ochronne są obowiązkowe przy wykonywaniu wielu rodzajów prac, generujących zagrożenie dla oczu, co regulują obowiązujące przepisy BHP. Produkt jest zgodny z normą EN166 i wymaganiami pierwszej klasy optycznej.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
60 g
Wysokość:
15,0 cm
Szerokość:
5,3 cm
Głębokość / Grubość:
5,3 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry