2021-01-27 18:59


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX- TOOLS Kask ochronny zielony

Nr produktu: 5872502
  • Zwiększa bezpieczeństwo na placu budowy
  • Jaskrawy kolor zwiększa widoczność
  • Uniwersalny rozmiar
Opis produktu

Kolor:

21,99
21,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

Pomożemy Ci kupić odpowiednią ilość:

Twoja ilość*:

Do zapłaty:

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

13 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5872502

Chełm ochronny marki LUX- Tools wykonany z polietylenu o dużej gęstości w kolorze zielonym. Zapewnia skuteczną ochronę na placu budowy ale również podczas większych remontów wokół domu. Jaskrawy kolo jest widoczny z daleka co zwiększa bezpieczeństwo. Otwory po bokach umożliwiają na zamontowanie opaski podtrzymującej pod brodą. W celu zapewnienia wystarczającej ochrony hełm powinien pasować albo być dopasowany do rozmiaru głowy użytkownika. Hełm ochronny tak wykonano, aby pochłaniał energię uderzenia ulegając częściowej deformacji lub uszkodzeniu skorupy hełmu i więźby. Hełm, który został poddany uderzeniu, należy natychmiast wymienić na nowy, również wtedy, gdy uszkodzenie nie jest bezpośrednio zauważalne. Dlatego wskazujemy użytkownikowi, że na skutek modyfikowania lub usuwania części składowych hełmu może on utracić swoje parametry ochronne. Nie należy stosować do hełmu farb, rozpuszczalników, klejów i umieszczać samoprzylepnych etykiet.

Arkusze danych produktowych

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry