2020-04-08 08:59


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

LUX Maska przeciwpyłowa z zaworkiem FFP2 3 sztuki

Nr produktu: 5872395

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Ochrona dróg oddechowych

Opis produktu

Nr produktu: 5872395

Maska przeciwpyłowa z zaworkiem FFP2 skutecznie chroni drogi oddechowe przed pyłami i cząstkami stałymi unoszącymi się w powietrzu. Maska sprawdza się, gdy powietrze charakteryzuje się zawartością pyłu, która nie przekracza 10-krotnej wartości dopuszczalnego stężenia. Produkt jest wyposażony w zaworek wspomagający oddychanie, odprowadzający nadmiar dwutlenku węgla spod jej powierzchni, co poprawia komfort użytkowania.

Maska pyłowa z zaworkiem FFP2 posiada strzemiączko i dwa gumowe paski. Dzięki nim można ją dobrze dopasować do twarzy. Skuteczność jej działania zależy właśnie od właściwego przylegania do skóry. Produkt ten stanowi dobrą ochronę przy pracach, które nie wymagają zbyt dużego wysiłku fizycznego, ale wykonywane są w warunkach dużego zapylenia.

Sposób użytkowania

Jeśli maska ulega zawilgoceniu, na skutek wchłaniania potu lub wilgoci z zewnątrz, należy ją często suszyć, a jeśli ulegnie zabrudzeniu, należy ją wyprać. W ten sposób zapobiega się rozwojowi drobnoustrojów, które mogą doprowadzić do infekcji skórnych. LUX Maska pyłowa z zaworkiem FFP2 spełnia wymagania normy EN149. W zestawie znajdują się 3 sztuki.

Wymiary i waga (netto):

Waga:60g
Wysokość:16,4cm
Szerokość:12,0cm
Głębokość / Grubość:16,3cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry