2019-07-22 20:40


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Lahti Pro Maska antysmogowa Citymask z węglem aktywnym

Nr produktu: 2654010
  • Zabezpiecza układ oddechowy przed wdychaniem uciążliwych pyłów
  • Wyposażona w dwa zawory wydechowe
Opis produktu
14,99
14,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 22 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2654010

Maska antysmogowa Citymask z węglem aktywnym, marki Lahti Pro.
Maska służy do zabezpieczenia układu oddechowego przed wdychaniem uciążliwych pyłów i zapachów związanych z emisją spalin samochodowych, czy nisko-sprawnych kotłów.
Wykonana jest z włókniny z węglem aktywnym, pokrytej specjalną warstwą włókniny osłonowej, przez co wydłuża się jej żywotność. Wyposażona jest w zawory wydechowe ułatwiające odprowadzanie zużytego powietrza. Szybkie odprowadzenie powietrza zapewnia niższą temperaturę wewnątrz maski, znacznie podnosząc komfort użytkowania. Dzięki umieszczeniu zaworów na boku półmaski, można ją bezpiecznie złożyć i schować do kieszeni.
Zastosowanie węgla aktywnego umożliwia wyłapanie związków toksycznych dla organizmu (dwutlenku siarki i dwutlenku azotu). Maska antysmogowa skuteczna jest przy pyłach PM10, PM2,5, jak i submikronowych.

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry