2017-11-21 02:07
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Zestaw obrzeży EKO-BORDArt.Nr. 6037733

  • Swobodne kształtowanie brzegów nawierzchni
  • Łączone na wpust
  • Komplet: 4 sztuki obrzeży, 12 kotew
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 4 godziny w markecie OBI Warszawa Puławska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Warszawa Puławska

niedostępny

Opis produktu

Nr produktu: 6037733

Cechy

W zestawie Eko-Bord znajdują się cztery sztuki obrzeży wykonanych z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa sztucznego z surowców wtórnych oraz dwanaście kotew mocujących. Obrzeża można swobodnie kształtować, bez problemu wyznaczając zakręty. Dzięki nim możliwe jest ustalenie trwałej granicy między obszarami o różnej nawierzchni.

Zastosowanie

Zestaw obrzeży EKO-BORD przeznaczony jest do takich prac, jak wytyczanie ścieżek żwirowych, ściółkowanie korą, ograniczanie ścieżek rowerowych, układanie kostki czy wytyczanie trawników. Po zakończonym montażu obrzeże trawnikowe Eko-Bord staje się elementem niewidocznym. Aby uzyskać najlepszy efekt, przed rozpoczęciem montażu należy dobrze zaplanować prace. Sam montaż Eko-Bord jest bardzo prosty i można sobie z nim poradzić bez fachowca i specjalistycznych narzędzi. Niezbędne w tym przypadku będą tylko obcęgi oraz młotek. Obrzeże Eko-Bord różni się pod tym względem od podobnych elementów ogrodowych, jak np. betonowe obrzeże chodnikowe czy gazon.

Zalety

Zarówno cena pojedynczych obrzeży, jak i całego zestawu jest atrakcyjna, dlatego planując ścieżki w ogródku, wytyczanie dróżek i inne czynności, warto pomyśleć o tym rozwiązaniu, które zdobyło sobie ogromną popularność na całym świecie. To prosty sposób na wprowadzenie wielu pozytywnych zmian w ogrodzie, w parku, na podwórku i innych terenach!

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
obrzeża trawnikowe

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,84 kg
Wysokość:
4,5 cm
Szerokość:
8,0 cm
Głębokość / Grubość:
100,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry