2020-11-28 00:18


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Rollborder 4,6x20x200

Nr produktu: 2827392

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Obrzeża, palisady,krawężniki, murki

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 2827392

Rollborder strugany, fazowany o wymiarach 20 cm x 2000 cm doskonale nadaje się do wydzielania rabat, ścieżek czy obrzeży trawników. Dzięki możliwości rozwijania w prosty, szybki i łatwy sposób można stworzyć wiele konfiguracji zarówno w przydomowych ogródkach, jak również na większej przestrzeni publicznej. Jego zaletą jest praktyczne zastosowanie dla tworzenia ścieżek, wydzielania rabat kwiatowych czy obrzeży trawnikowych. Płotek wykonany z rollborderów zapobiegnie również obsypywaniu się ziemi. Impregnacja ciśnieniowa za pomocą środka Wolmanit CX-10 zapewnia ochronę przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz działaniem insektów.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Rollbordery
Materiał:drewno
Wymiary i waga (netto):
Waga:5,5 kg
Wysokość:20,0 cm
Szerokość:2,00 m
Głębokość / Grubość:2,3 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry