2018-09-24 03:48
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bruk-Bet Gazon prostokątny czerwony 60 cm x 40 cm x 25 cm

Nr produktu: 6074181
  • Wykonany z jamistego betonu na bazie kruszywa otoczakowego
  • Przeznaczony do budowy porośniętych roślinnością ścian i skarp
Opis produktu
37,99
37,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

22 produkty dostępne

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 6074181

Cechy

Czerwony prostokątny Bruk-Bet Gazon to ciekawy sposób na ozdobienie ogrodu, terenu rekreacyjnego, parku lub trawnika przed domem. Jest wykonany z wysokiej jakości jamistego betonu na bazie kruszywa otoczakowego. Dzięki zazębiającym się profilom możliwe jest stabilne, poziome połączenie zespalające. Można to wykorzystać np. do stworzenia ogrodzenia na stromym zboczu lub skarpie. Pionowe rowkowanie oraz wewnętrzne wypusty u podstawy pozwalają na umiejscowienie płytki dennej.

Zastosowanie

W zależności od zaplanowanego upiększenia posesji gazon ogrodowy może stać pojedynczo, być ozdobną częścią wytyczonej ścieżki lub dróżki, służyć jako klomb itp. Dzięki ustawieniu kaskadowemu uzyskuje się ciekawy efekt dekoracyjny. Gazony betonowe OBI mają właściwości tłumiące hałas. Postawione z nich ogrodzenie wyciszy dźwięki dochodzące z ulicy, a także zwiększy poziom prywatności na posesji. Jednym z ich praktycznych zastosowań jest budowa porośniętych roślinnością skarp i ścian.

Zalety

Chociaż cena gazonu jest atrakcyjna, to produkt najwyższej jakości. W wielu przypadkach gazon można stosować w połączeniu z takimi elementami wyposażenia ogrodu i terenów zielonych, jak obrzeże chodnikowe czy nawet zestaw obrzeży. Wszystko zależy od planowanej koncepcji zagospodarowania terenu. Gazon Bruk-Bet cechuje duża wytrzymałość oraz odporność na czynniki atmosferyczne, dlatego jego zakup jest inwestycją na długie lata.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
gazony
materiał:
beton

Wymiary i waga (netto):

Waga:
46,5 kg
Wysokość:
25,0 cm
Szerokość:
42,5 cm
Głębokość / Grubość:
62,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry