2020-04-07 21:24


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

Bruk-bet Gazon betonowy prostokątny czerwony 60 cm x 40 cm x 25 cm

Nr produktu: 6074181
  • Wykonany z jamistego betonu na bazie kruszywa otoczakowego
  • Przeznaczony do budowy porośniętych roślinnością ścian i skarp
Opis produktu
39,99
39,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

43 produkty dostępne

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 6074181

Cechy

Czerwony prostokątny Bruk-Bet Gazon to ciekawy sposób na ozdobienie ogrodu, terenu rekreacyjnego, parku lub trawnika przed domem. Jest wykonany z wysokiej jakości jamistego betonu na bazie kruszywa otoczakowego. Dzięki zazębiającym się profilom możliwe jest stabilne, poziome połączenie zespalające. Można to wykorzystać np. do stworzenia ogrodzenia na stromym zboczu lub skarpie. Pionowe rowkowanie oraz wewnętrzne wypusty u podstawy pozwalają na umiejscowienie płytki dennej.

Zastosowanie

W zależności od zaplanowanego upiększenia posesji gazon ogrodowy może stać pojedynczo, być ozdobną częścią wytyczonej ścieżki lub dróżki, służyć jako klomb itp. Dzięki ustawieniu kaskadowemu uzyskuje się ciekawy efekt dekoracyjny. Gazony betonowe OBI mają właściwości tłumiące hałas. Postawione z nich ogrodzenie wyciszy dźwięki dochodzące z ulicy, a także zwiększy poziom prywatności na posesji. Jednym z ich praktycznych zastosowań jest budowa porośniętych roślinnością skarp i ścian.

Zalety

Chociaż cena gazonu jest atrakcyjna, to produkt najwyższej jakości. W wielu przypadkach gazon można stosować w połączeniu z takimi elementami wyposażenia ogrodu i terenów zielonych, jak obrzeże chodnikowe czy nawet zestaw obrzeży. Wszystko zależy od planowanej koncepcji zagospodarowania terenu. Gazon Bruk-Bet cechuje duża wytrzymałość oraz odporność na czynniki atmosferyczne, dlatego jego zakup jest inwestycją na długie lata.

Dane produktu

Atrybuty produktu

Rodzaj:Gazony
materiał:beton

Wymiary i waga (netto):

Waga:46,5kg
Wysokość:25,0cm
Szerokość:42,5cm
Głębokość / Grubość:62,5cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry