2020-09-28 03:15


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bruk-bet Gazon betonowy księżycowy grafitowy 20 cm x 30 cm

Nr produktu: 6387146
  • Trwały materiał
  • Wiele zastosowań
  • Łatwe dopasowanie dzięki zazębiającym się profilom
Opis produktu
10,99
10,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

211 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6387146

Betonowy gazon w kształcie półksiężyca przeznaczony do budowy ogrodów na zboczach nasypów. Idealny także do budowy wiszących ogrodów, stoków, piramid, kaskad i murków porośniętych kwiatami i krzewami. Wykorzystywany również do zabezpieczenia i aranżacji miejskich przestrzeni, spełnia funkcje ochronne (zabezpiecza zbocza, tłumi hałas pochodzący z ulicy, może służyć także jako ściana oporowa) oraz estetyczne (efektywne i praktyczne zagospodarowanie terenu). Betonowe gazony to nie tylko łatwy sposób na aranżację otoczenia. To także ekologiczny wyrób, który naturalnie współgra ze środowiskiem. Efektywność idzie w parze z praktycznością. Profile gazonów łatwo się zazębiają ze sobą, dzięki czemu łatwo je połączyć i uzyskać oczekiwany efekt. Sposób łączenia gazonów umożliwia wykorzystanie ich przy budowie ogrodzeń zewnętrznych. Dodatkowo, wykonane z jamistego betonu na bazie kruszywa otoczakowego (wpływa na lepszą urabialność materiału) są trwałe i przez wiele lat będą spełniać swoje funkcje. Gazon w kształcie półksiężyca w kolorze grafitowym umożliwia stworzenie oryginalnych układów na skarpach. Uniwersalny kolor pasuje do każdego otoczenia, a ukształtowanie formy gazonu sprawia, że można pokusić się o ułożenie oryginalnego wzoru dla ogrodów skalnych, murków czy ścian oporowych. Praktyczne wymiary gazonu pozwalają na swobodny montaż oraz dowolne manewrowanie i dopasowywanie kolejnych gazonów do siebie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Gazony
Wymiary i waga (netto):
Waga:11,0 kg
Wysokość:20,0 cm
Szerokość:30,0 cm
Głębokość / Grubość:20,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry