2017-11-23 21:47
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Azofoska Nawóz dla wymagających 5 kgArt.Nr. 1632736

  • Zawiera komplet mikroelementów
  • Do kwiatów, owoców i warzyw
Opis produktu
33,99
6,80 zł / kg

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 8%

W markecie OBI Warszawa Puławska

92 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1632736

Cechy

Nawóz dla wymagających firmy Azofoska to granulat bogaty w mikroelementy o bardzo wysokiej skuteczności działania i łatwo przyswajalne przez rośliny. Nawóz zmniejsza ich podatność na choroby i szkodniki, a niska zawartość chlorków sprawia, że nie wpływa w żaden odczuwalny sposób na walory smakowe warzyw i owoców, umożliwiając równocześnie dłuższe przechowywanie. Nawóz Azofoska jest ponadto łatwy w aplikacji.

Zastosowanie

Wyprodukowany przez firmę Azofoska nawóz jest stosowany do dokarmiania warzyw, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, jak również drzew oraz krzewów ozdobnych i owocowych. Szczególnie polecany dla roślin o słabym wzroście i wybarwieniu, mizernie wyglądających, którym pomoże odzyskać witalność. Nawóz dla wymagających Azofoska zaleca się stosować bezpośrednio przed siewem lub nasadzeniami.

Zalety

Nawóz firmy Azofoska jest produktem szybkodziałającym, który zawiera m.in. magnez, siarkę, bor, miedź, żelazo, mangan, molibden, cynk w odpowiednio dobranych ilościach. Użycie zależne jest od rodzaju roślin. Co ważne - może być stosowany również na trawnikach zamiast podkładu. Opakowanie zawierające 5 kg dostępne jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. A ponieważ jest przeznaczony do wielu roślin, oznacza zarazem oszczędność czasu!

Wymiary i waga (netto):

Waga:
5,0 kg
Wysokość:
42,0 cm
Szerokość:
23,0 cm
Głębokość / Grubość:
12,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry