2021-04-14 10:54


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Agrecol Nawóz Biohumus forte 1 l

Nr produktu: 5831458

  • Uniwersalny nawóz do wszystkich gatunków roślin
Opis produktu
10,99
10,99 zł / l

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

50 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 5831458

Cechy

Nawóz Biohumus forte to płynny nawóz organiczny, który dzięki zawartości naturalnych substancji humusowych wpływa korzystnie na strukturę oraz właściwości biologiczne i chemiczne gleby. Jest to nawóz na bazie wermikompostu - produktu dżdżownic kalifornijskich. Zawiera naturalną aktywną próchnicę, jest bogaty w substancje odżywcze oraz pożyteczne mikroorganizmy. Wszystkie jego składniki są rozpuszczalne w wodzie.

Zastosowanie

Biohumus Forte to nawóz uniwersalny do wszystkich gatunków roślin. Jest stosowany do poprawy żyzności gleby, warunków rozwoju systemu korzeniowego roślin, zapewnia także lepsze wykorzystanie składników pokarmowych z podłoża, ponadto stymuluje wzrost i namnażanie pożytecznych mikroorganizmów glebowych. Całkowicie naturalny i bezpieczny dla środowiska, jest stosowany do nawożenia roślin uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie. Nadaje się również do stosowania w uprawach ekologicznych.

Zalety

Biohumus Forte uniwersalny to produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Substancji Humusowych, który zapewnia bezpieczne i skuteczne nawożenie. Cechuje go duża wydajność - przed użyciem jest rozcieńczany z wodą. W przypadku roślin ogrodowych nie należy stosować go łącznie ze środkami ochrony roślin. Ten wysokiej jakości, uniwersalny produkt jest dostępny w bardzo przystępnej cenie.

Wymiary i waga (netto):
Waga:1,00 kg
Wysokość:28,0 cm
Szerokość:10,5 cm
Głębokość / Grubość:7,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry