2019-10-21 13:39


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Agrecol Nawóz Biohumus forte 1 l

Nr produktu: 5831458
  • Uniwersalny nawóz do wszystkich gatunków roślin
Opis produktu
9,99
9,99 zł / l

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

16 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5831458

Cechy

Nawóz Biohumus forte to płynny nawóz organiczny, który dzięki zawartości naturalnych substancji humusowych wpływa korzystnie na strukturę oraz właściwości biologiczne i chemiczne gleby. Jest to nawóz na bazie wermikompostu - produktu dżdżownic kalifornijskich. Zawiera naturalną aktywną próchnicę, jest bogaty w substancje odżywcze oraz pożyteczne mikroorganizmy. Wszystkie jego składniki są rozpuszczalne w wodzie.

Zastosowanie

Biohumus Forte to nawóz uniwersalny do wszystkich gatunków roślin. Jest stosowany do poprawy żyzności gleby, warunków rozwoju systemu korzeniowego roślin, zapewnia także lepsze wykorzystanie składników pokarmowych z podłoża, ponadto stymuluje wzrost i namnażanie pożytecznych mikroorganizmów glebowych. Całkowicie naturalny i bezpieczny dla środowiska, jest stosowany do nawożenia roślin uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie. Nadaje się również do stosowania w uprawach ekologicznych.

Zalety

Biohumus Forte uniwersalny to produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Substancji Humusowych, który zapewnia bezpieczne i skuteczne nawożenie. Cechuje go duża wydajność - przed użyciem jest rozcieńczany z wodą. W przypadku roślin ogrodowych nie należy stosować go łącznie ze środkami ochrony roślin. Ten wysokiej jakości, uniwersalny produkt jest dostępny w bardzo przystępnej cenie.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,00 kg
Wysokość:
28,0 cm
Szerokość:
10,5 cm
Głębokość / Grubość:
7,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry