2021-05-13 12:17


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Preparat do regeneracji roślin 300ml

Nr produktu: 2809911

  • Łatwe stosowanie
Opis produktu
19,99 zł Oszczędzasz 15%
 
16,98
56,60 zł / l

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

na wyczerpaniu

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Opis produktu

Nr produktu: 2809911

Preparat do regeneracji roślin w postaci płynu w aerozolu. Dolistny preparat do roślin ozdobnych z liści. Daje efekt nawilżenia, zmniejsza osadzanie się kurzu, regeneruje oraz poprawia estetykę liści. Do stosowania w ciągu całego roku. Poprawia estetykę roślin uprawianych w doniczkach. Preparat doskonale sprawdza się w regeneracji roślin, narażonych na czynniki stresowe: przesuszenie, niską wilgotność powietrza, przesadzenie, a także osłabionych wskutek chorób czy szkodników. Regeneruje i nawilża liście, tworząc optymalne warunki dla wzrostu, rozwoju roślin ozdobnych z liści, szczególnie tych pochodzących z klimatu o wilgotnym powietrzu (np. śródziemnomorskiego, wilgotnego tropikalnego). Regularne stosowanie preparatu zapobiega zasychaniu brzegów i końcówek liści.

Wymiary i waga (netto):
Waga:374 g

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry