2021-03-07 15:23


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Nawóz do surfinii organiczno-mineralny 0,75L

Nr produktu: 6704829

  • Odżywia rośliny
  • Regeneruje podłoże
Opis produktu
9,99
13,32 zł / l

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

7 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6704829

Wysokiej jakości płynny, wielkoskładnikowy nawóz organiczno-mineralny, przeznaczony do nawożenia surfinii, kaskadii i innych odmian petunii. Odpowiednio dobrane zawartości: azotu (N-2%), fosforu (P2O5-3%), potasu (K2O-4%), żelaza (Fe) oraz mikroelementów, odpowiadają potrzebom pokarmowym tych roślin. Nawóz ten działa szybko, efektywnie oraz długotrwale. Jest wydajny, skuteczny i bezpieczny dla środowiska.
STOSOWAĆ: w trakcie podlewania, po rozcieńczeniu wodą, w proporcji 1 nakrętka (35ml) nawozu na 1 litr wody, 1-2 razy w tygodniu w całym okresie wegetacyjnym.
PRZECHOWYWAĆ: w temperaturze od 0C do +30C w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przechowywać w pobliżu żywności oraz pokarmu dla zwierząt. Nie spożywać. W przypadku spożycia skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się nawozu do oczu przemyć je czystą wodą.

Wymiary i waga (netto):
Waga:750 g
Wysokość:26,0 cm
Szerokość:9,0 cm
Głębokość / Grubość:6,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry