2021-03-07 02:38


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kroplownik do ziół, warzyw, owoców 35ml

Nr produktu: 6704746

  • 100% organiczny
Opis produktu
2,99
9,97 zł / 100 ml

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

35 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6704746

Kroplówka do warzyw, ziół i owoców jest płynnym nawozem organicznym, przeznaczonym do nawożenia warzyw, ziół i sadowniczych roślin owocowych uprawianych w pojemnikach, pod osłonami lub w gruncie. Nawóz dostarcza podstawowych składników pokarmowych dla roślin, a także jest źródłem substancji organicznej.
Przechowywanie
Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze od 0C do +30C w oryginalnym - szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt.
Środki ostrożności
Chronić przed dziećmi. Nie spożywać. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowaniu lub etykietę. Unikać zanieczyszczeń skóry i oczu. Zanieczyszczone oczy i skórę przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.
UWAGA! Zabrania się stosowania nawozu na glebach zamarzniętych, zalanych wodą, nasyconych wodą, pokrytych śniegiem. Za gleby zamarznięte nie uznaje się gleby, która rozmarza co najmniej powierzchniowo w ciągu dnia. Nawóz nie jest przewidziany do łącznego stosowania ze środkami ochrony roślin.

Wymiary i waga (netto):
Waga:30 g
Wysokość:13,5 cm
Szerokość:3,5 cm
Głębokość / Grubość:2,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry