2021-03-08 18:51


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Nawóz do iglaków przeciw brązowieniu igieł 1,2kg

Nr produktu: 6704910

  • Działa interwencyjnie i zapobiegawczo
  • Skutecznie uzupełnia niedobory magnezu
  • Przeciwdziała zamieraniu i opadaniu igieł
  • Wzmacnia odporność na choroby
Opis produktu
15,99
13,33 zł / kg

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

13 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6704910

Najwyższej jakości, doskonale przyswajalny nawóz przeciwdziałający brunatnieniu drzew i krzewów iglastych. Zawarty w nawozie magnez i potas, w pełni pokrywają zapotrzebowanie roślin na te pierwiastki. Prawidłowo stosowany, natychmiastowo hamuje proces brązowienia igieł oraz zapobiega obumieraniu pędów. Systematyczne nawożenie zapewnia właściwe wybarwienie igieł oraz przywraca prawidłową kondycję iglakom. Specyfika nawozu sprawia, że działa on szybko i efektywnie. Dzięki granulowanej formie jest wygodny w stosowaniu, wydajny, a także bezpieczny dla środowiska. Można go stosować jednocześnie z innymi nawozami lub odżywkami w postaci stałej lub płynnej. Nawóz nie zawiera azotu, więc można go stosować przez cały sezon.
Uwaga! Brunatnienie igieł może być również spowodowane chorobami grzybowymi lub inwazją szkodników, którym nie przeciwdziała żaden nawóz. W takich przypadkach niezbędne jest zastosowanie skutecznych środków ochrony roślin, które zaprezentowane są na boku opakowania. Brązowienie może być spowodowane także wymarzaniem, któremu można przeciwdziałać poprzez stosowanie nawozów jesiennych do iglaków marki Agrecol. 1,2 kg
Kalendarz stosowania Stosować od marca do października, co 45-60 dni.

Wymiary i waga (netto):
Waga:1,20 kg
Wysokość:22,0 cm
Szerokość:18,5 cm
Głębokość / Grubość:4,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry