2020-12-03 07:44


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Tabletki Power Tab owocowe 2 x 300 g

Nr produktu: 3235215

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Nawilżacze powietrza i pochłaniacze wilgoci

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 3235215

Tabletki Power Tab owocowe 2 x 300 g
Ceresit STOP Wilgoci PowerTAB 3w1 to innowacyjna trójfazowa tabletka o właściwościach aromatycznych. System 3w1 oznacza, że nie tylko skutecznie walczy z wilgocią, ale także neutralizuje niemiły zapach i wprowadza do pomieszczenia przyjemny aromat ożywczych owoców. Technologia PowerTAB sprawia, że wkład zapobiega również rozwojowi pleśni i grzybów, parowaniu okien, odklejaniu się tapet itd. Z cennych właściwości pochłaniacza wilgoci wyposażonego w tabletkę warto korzystać m.in. w salonie, sypialni, łazience, kuchni lub piwnicy, ale także w pomieszczeniach biurowych. Nadmiar wilgoci pod wpływem działania tabletki zmienia się w roztwór soli i gromadzi się w zbiorniku. Tabletka zmniejsza objętość, a po jej całkowitym rozpuszczeniu należy umieścić w zbiorniku nową. Skuteczne działanie wkładu jest gwarantowane przez około 2 miesiące w pomieszczeniu o powierzchni około 10 m2, np. w łazience. Tabletki odpowiednie do pochłaniacza Pearl oraz każdego innego poza Aero 360 st.
Opakowanie zawiera 2 wymienne tabletki 300 g o zapachu ożywczych owoców.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Pochłaniacze wilgoci
Wymiary i waga (netto):
Waga:600 g
Wysokość:8,1 cm
Szerokość:8,5 cm
Głębokość / Grubość:8,5 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry