2021-01-26 07:00


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kanlux Oczyszczacz powietrza Purie APF-W/GR

Nr produktu: 2786259

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Nawilżacze powietrza i pochłaniacze wilgoci

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 2786259

Smog to wielki problem dzisiejszych czasów, jednak nie tylko on negatywnie wpływa na jakość powietrza które wdychamy my i nasi bliscy.
W powietrzu unosi się bowiem także wiele wirusów, bakterii, alergenów, pyłków, roztoczy, pleśni itp.
Oczyszczacz powietrza PURIE wypełni Twój dom czystym powietrzem, co przełoży się na jakość zdrowia wszystkich domowników.
Oczyszczacz posiadaj 4-stopniowy system filtracji który usuwa nawet do 99,97 % wszystkich zanieczyszczeń.
Filt HEPA (High Efficiency Particulate Air filter) charakteryzuje się tym, że wchłania nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, co sprawia że jest on szczególnie przydatny alergikom i astmatykom, gdyż eliminuje z powietrza wszelkiej maści pyłki i alergeny pochodzenia zwierzęcego (m.in. sierść Oczyszcza on także powietrze z pyłu zawieszonego PM 2,5 powszechnie nazywanego smogiem .
Filtr z węgla aktywowanego usuwa przykre zapachy, w tym zapach dymu tytoniowego. Dezynfekcja promieniami UV wpływa na likwidację szkodliwych mikroorganizmów: wirusów, bakterii, pleśni i grzybów, natomiast jonizacja sprowadza się do produkcji jonów ujemnych, które są doskonała przeciwwagą dla jonów dodatnich wytwarzanych przez urządzenia elektryczne (np: komputer, telewizor), które przyciągają bakterie i wirusy.
Urządzenie wyposażone jest w 4-stopniowy system filtracji: filtr True HEPA wysoka skuteczność filtracji zanieczyszczeń, filtr z węgla aktywowanego - usuwa przykre zapachy (dym tytoniowy), lampa UV niszczy wirusy, bakterie, pleśń i grzyby oraz jonizacja eliminuje jony dodatnie z telewizora, komputera.
Wskaźnik emisji czystego powietrza (42m3/h)
Wymiary: 13,8 x 25 x 13,8 cm
Moc: max 12 W

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Filtry
Moc:12 W
Wymiary i waga (netto):
Waga:1,27 kg
Wysokość:25,0 cm
Szerokość:13,5 cm
Głębokość / Grubość:19,2 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry