2019-04-22 20:25
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kanlux Oczyszczacz powietrza Pureto APF-B

Nr produktu: 2786242
 • Moc: 50 W
 • 5-stopniowa regulacja prędkości
 • 4-stopniowy system filtracji
Opis produktu
599,00
599,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2786242

Smog to wielki problem dzisiejszych czasów, jednak nie tylko on negatywnie wpływa na jakość powietrza które wdychamy my i nasi bliscy.
W powietrzu unosi się bowiem także wiele wirusów, bakterii, alergenów, pyłków, roztoczy, pleśni itp.
Oczyszczacz powietrza PURETO wypełni Twój dom czystym powietrzem, co przełoży się na jakość zdrowia wszystkich domowników.
Oczyszczacz posiada 4-stopniowy system filtracji który usuwa nawet do 99,97 % wszystkich zanieczyszczeń.
Filt HEPA (High Efficiency Particulate Air filter) charakteryzuje się tym, że wchłania nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, co sprawia że jest on szczególnie przydatny alergikom i astmatykom, gdyż eliminuje z powietrza wszelkiej maści pyłki i alergeny pochodzenia zwierzęcego (m.in. sierść). Oczyszcza on także powietrze z pyłu zawieszonego PM 2,5 - powszechnie nazywanego smogiem .
Filtr z węgla aktywowanego usuwa przykre zapachy, w tym zapach dymu tytoniowego. Dezynfekcja promieniami UV wpływa na likwidację szkodliwych mikroorganizmów: wirusów, bakterii, pleśni i grzybów, natomiast jonizacja sprowadza się do produkcji jonów ujemnych, które są doskonała przeciwwagą dla jonów dodatnich wytwarzanych przez urządzenia elektryczne (np: komputer, telewizor), które przyciągają bakterie i wirusy.
Urządzenie wyposażone jeste w 5-stopniowy zakres regulacji prędkości, 4-stopniowy system filtracji: filtr True HEPA wysoka skuteczność filtracji zanieczyszczeń, filtr z węgla aktywowanego usuwa przykre zapachy (dym tytoniowy), lampa UV niszczy wirusy, bakterie, pleśń i grzyby oraz jonizacja eliminuje jony dodatnie z telewizora, komputera.
Przefiltruje w ciągu godziny nawet 210 m3 powietrza, co sprawia że idealny jest do pomieszczeń o dużych powierzchniach, takich jak salon czy pokój gościnny.Oczyszczacz posiada dotykowy panel obsługi LCD, 8 godzinny timer oraz wskaźnik emisji czystego powietrza.
Wymiary: 69 x 26 x 17,6 cm
Moc: max 50 W

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
filtry
moc:
50 W

Wymiary i waga (netto):

Waga:
4,82 kg
Wysokość:
69,0 cm
Szerokość:
26,0 cm
Głębokość / Grubość:
17,6 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

Karolina Sz (2018-10-16)

Oczyszczacz pureto

Co mi się podoba: możliwość oczyszczenia sporej powierzchni

W końcu znalazłam oczyszczacz który jest w stanie podołać większej powierzchni jeśli chodzi oczyszczanie powietrza. Z informacji sprzedawcy miał dać radę w moim salonie: 4,5m x 6m i faktycznie dał. Przed zakupem gdy w sąsiedztwie były palone liście smród było czuć wszędzie, teraz jest znacznie lepeij.

0 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry