2021-05-06 14:21


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gardena Zawór do nawadniania 9V Bluetooth

Nr produktu: 6733141

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Nawadnianie podziemne

Opis produktu

Nr produktu: 6733141

Zawór do nawadniania 9V Bluetooth, marki Gardena.

Zawór sprawia, że nawadnianie ogrodu odbywa się automatycznie i bezprzewodowo, a zatem w sposób komfortowy dla użytkownika. Zawór do nawadniania to znakomite rozwiązanie do automatycznego sterowania systemem nawadniającym ogród, takim jak duża instalacja Sprinklersystem, szczególnie w miejscach oddalonych od gniazdek sieciowych. Umożliwia on umieszczanie zaworów w różnych miejscach w ogrodzie. Twój tablet lub smartfon z systemem iOS lub Android i bezpłatną aplikacją GARDENA Bluetooth zmienia się w poręcznego pilota sterującego. Jeżeli na przykład nawadnianie ogrodu odbywa się w różnych miejscach, można teraz sterować każdym sterownikiem indywidualnie za pośrednictwem Bluetooth z odległości 10 metrów, bez przewodów i kabli łączących. Elektroniczny asystent planowania zada Ci kilka pytań, a następnie zaproponuje idealne rozwiązanie do nawadniania. Możliwość ustawienia planu nawadniania z wykorzystaniem do sześciu harmonogramów. Wystarczy wprowadzić godzinę rozpoczęcia, czas trwania nawadniania lub wyznaczyć dni tygodnia, w których rośliny mają zostać podlane. Istnieje również możliwość ustawienia przerwy z uwagi na opady deszczu. W ten sposób zapobiegniemy niepotrzebnemu nawadnianiu ogrodu podczas deszczowego tygodnia. Takie rozwiązanie jest dobre dla roślin i pozwala Ci oszczędzać wodę. Element sterujący wyposażony jest w dobrze widoczny przycisk służący do ręcznego uruchamiania i zatrzymywania nawadniania. Żądana długość nawadniania ustawiana jest za pośrednictwem aplikacji GARDENA Bluetooth. Dodatkowo podłączyć można także dostępny osobno GARDENA czujnik wilgotności gleby, aby nawadnianie odbywało się oszczędnie i tylko wtedy, gdy jest potrzebne. Na zaworze znajduje się gwint żeński 1", umożliwiający prosty montaż w skrzynce na zawory (dostępnej dodatkowo). Zawór do nawadniania 9 V Bluetooth wymaga baterii alkalicznej 9 V, która zapewni mu niezawodne działanie przez cały sezon, bez zasilania sieciowego i przewodów. Kształt zaworu dostosowany jest do optymalnego przepływu wody przy minimalnej utracie ciśnienia. Element sterujący Bluetooth wyposażony został w praktyczne kontrolki LED, informujące o łączności Bluetooth , poziomie naładowania baterii i obecnym stanie nawadniania.

Wymiary i waga (netto):
Waga:652 g
Wysokość:16,2 cm
Szerokość:11,4 cm
Głębokość / Grubość:8,9 cm

Dodatkowe informacje

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry