2020-02-25 17:33


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Mięta okrągłolistna

Nr produktu: 6296297
  • roślina wieloletnia
  • aromatyczne liście
Opis produktu
 
2,99
29,90 zł / gr

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6296297

Mięta okrągłolistna marki Legutko. Roślina wieloletnia wysokości ok. 40 cm. Tworzy jasnozielone, okrągłe, krótkoowłosione, bardzo aromatyczne liści. Do suszenia zbiera się liście, zanim rośliny zaczną kwitnąć. W lecznictwie stosowana jako środek przeciwbólowy, przeciwskórczowy, tonizujący i bakteriobójczy. Napar z liści jest doskonały na herbatę, także napój orzeźwiający podczas upałów. Liście mięty mogą być używane do deserów, sałatek, alkoholi, napojów, sosów, ryb i mięsa. Siew w kwietniu pod osłonami lub w maju do gruntu. Przed wysiewem nasiona należy umieścić w lodówce na okres 7 dni. Następnie nasiona wysiewać, zapewniając im temp. ok. 25 stopni. Wschody trwają 2-3 tygodnie. Uprawiać w rozstawie 40x40 cm.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry