2021-03-09 08:55


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Zestaw do uprawy grzybów Pieczarka 3l

Nr produktu: 6653778

  • Do uprawy na balkonach i w ogrodach
  • Łatwa uprawa
Opis produktu
 
24,99
8,33 zł / l

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6653778

Zestaw zawiera podłoże z grzybnią i okrywę torfową zapakowaną w osobnym woreczku. Na całą powierzchnię kompostu z grzybnią rozsypujemy równomiernie torf (nie uklepujemy tylko luźno rozsypujemy). Grubość nałożonej warstwy powinna być na poziomie ok. 3 cm (pozostałą część torfu możemy wykorzystać podczas kolejnych zbiorów pieczarek). Okrywa torfowa powinna być zawsze wilgotna dlatego należy ją bardzo dobrze nawilżać na za pomocą spryskiwacza do podlewania roślin. Gdy okrywa jest wilgotna nie podlewamy. Tak przygotowaną uprawę przykrywamy przezroczystym denkiem i pozostawiamy na ok. 8-10 dni w temperaturze 20 C - 25C. Po tym czasie na powierzchni uprawy pojawi się biały nalot - jest to grzybnia, którą należy za pomocą np. małych grabek ogrodniczych czy widelca rozerwać i równomiernie rozprowadzić na powierzchni torfu.

Wymiary i waga (netto):
Waga:1,56 kg
Wysokość:30,0 cm
Szerokość:20,0 cm
Głębokość / Grubość:8,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry