2019-09-23 15:54


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Rukiew wodna ONZ

Nr produktu: 6289128
  • Źródło witamin C, K, A, D, E B1
  • Zawierają wysoką wartość odżywczą
  • Łatwa w uprawie
Opis produktu
3,99
39,90 zł / gr

Cena zawiera VAT 5%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 19 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6289128

Rukiew wodna ONZ marki PlantiCo. Rukiew wodna zaliczana jest do Superfood (produktów o ponadprzeciętnych właściwościach odżywczych) ze względu na bardzo wysoką zawartość witamin: C, K, A, D, E, B1, białka, błonnika, wapnia, żelaza, potasu. Zawiera też izotiocyjanian fenetylu, który chroni nas przed nowotworami i może hamować ich rozwój, nadaje charakterystyczny pikantny posmak. Wyciąg z rukwi glikonasturcyna podawany jest przy awitaminozach. Niskokaloryczna - 11 kcal/100g. Wg badań amerykańskiej rządowej agencji Centers for Disease Control zyskała miano najzdrowszego warzywa świata.
Rukiew jest rośliną wieloletnią, łatwą w uprawie o ostrym, pikantnym smaku. Wysiew nasion od kwietnia do gruntu. Możliwa uprawa w pojemnikach w domu przez cały rok. W pierwszej fazie po wysiewie podlewać umiarkowanie, później bardzo obficie, wymaga zacienionego stanowiska. Gdy rukiew się rozrośnie można ją przenieść z korzonkami do naczynia z wodą. Wytrzyma tak dwa tygodnie. Liście i młode rośliny jadalne są na surowo, gotowane lub suszone. Nie nadaje się do mrożenia (duża zawartość wody). Rukiew wodna nazywana też rzeżuchą wodną.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

gatunek:
nasiona warzyw korzeniowych

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1 g

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry