2020-06-07 04:20


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Poziomka wisząca rozłogowa Mini ogród

Nr produktu: 6289078
  • wisząca - rozłogowa
  • łatwa w uprawie
  • bogata w witaminę C
Opis produktu
7,99
79,90 zł / gr

Cena zawiera VAT 5%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

następnego dnia od godziny 12 w markecie OBI Lodz-Brzezinska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

18 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6289078

Poziomka wisząca rozłogowa Mini ogród marki PlantiCo. Mini Ogród to seria roślin do uprawy na parapetach i balkonach oraz w ogródkach przydomowych. Specjalnie wybrane, łatwe w uprawie odmiany z powodzeniem mogą rosnąć w donicach i skrzynkach balkonowych. Świeżo zebrane prosto z mini ogródka są źródłem witamin i składników mineralnych, dając satysfakcję z własnej uprawy.
Poziomka wisząca - rozłogowa odmiana poziomki, o szybko rosnących pędach dochodzących do 1,5 m długości. Owoce czerwone, aromatyczne pojawiają się zarówno na roślinie matecznej jak również na rozłogach. Owocuje już po 3-4 miesiącach od wschodów do pierwszych przymrozków. Zarówno świeże owoce jak i liście są bogate w witaminę C, karoteny, cukry i glikozydy.
Rośliny można uprawiać w pojemnikach wiszących lub rozpinać rozłogi na kratkach jako pnącze oraz w gruncie. Wysiew nasion na rozsadę w III - IV pod osłony. Rozsadę w fazie 5-6 liści sadzimy na stałe miejsce. Nasiona wysiewać do pojemników zawierających uniwersalny substrat do warzyw.

Wymiary i waga (netto):
Waga:1 g

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry