2021-04-14 09:28


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pomidor cherry Malinowy Kapturek

Nr produktu: 2517324

  • odmiana amatorska
  • owoce typu cherry
  • doskonałe do bezpośredniego spożycia
Opis produktu
3,49
17,45 zł / gr

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

9 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 2517324

Nasiona warzyw PlantiCo. Pomidor Malinowy Kapturek - odmiana amatorska o owocach typu cherry, cylindrycznych, małych (7-8 g), różowo-malinowych. Bardzo trwałe, bez skłonności do opadania, wyjątkowo smaczne i soczyste. Ogromna liczba owoców na roślinie 450-600 szt. na długich gronach 45 -75 cm. Do uprawy w tunelu foliowym przy podporach i w gruncie. Typ wzrostu samokończący, o silnym krzewieniu i sztywnej podstawie łodygi. Rośliny dobrze reagują na podwiązywanie gron z uwagi na ciężar i liczbę owoców. Bardzo wysoka tolerancja na choroby grzybowe i bakteryjne, nadaje się do uprawy ekologicznej. Wysiew nasion do inspektu od połowy marca do połowy kwietnia. Wysadzać do gruntu od drugiej połowy maja do połowy czerwca, w rozstawie 80 - 100 x 50 cm. Wymaga gleby żyznej i słonecznego stanowiska. Doskonałe do bezpośredniego spożycia, dekoracji potraw.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Gatunek:Pomidorowy
Wymiary i waga (netto):
Waga:4 g

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry