2021-05-13 05:02


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pietruszka korzeniowa BIO

Nr produktu: 2517316

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Nasiona warzyw

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 2517316

Nasiona warzyw ekologicznych PlantiCo. Korzeń pietruszki odznacza się wysoką zawartością witaminy C, prowitaminy A oraz minerałów: wapnia, magnezu, potasu, żelaza. Wywar z korzenia pietruszki stosowany jest na problemy z pęcherzem, prostatą i nerkami, gdyż ma właściwości moczopędne. Polecana do bezpośredniego spożycia, długiego przechowywania, mrożenia i suszenia. Wykształca długi korzeń, ostro zakończony o białej skórce. Miąższ jędrny, ścisły, białokremowy. Wysiew nasion wprost do gruntu w marcu - kwietniu, możliwy siew ozimy w listopadzie. Głębokość siewu 1-3 cm, rozstawa międzyrzędami 20-30cm, w rzędzie co 10 cm. Wymaga gleb głęboko uprawionych, żyznych i dostatecznie wilgotnych. Wrażliwa na niedobór wody.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Gatunek:Pietruszka
Wymiary i waga (netto):
Waga:10 g

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry