2020-06-03 03:28


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Nasiona Rzodkiewki na Mikrolistki zestaw

Nr produktu: 2867315
  • Miniwarzywa bogate w witaminy
  • Doskonały dodatek do kanapek i sałatek
Opis produktu
39,99
39,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 5%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 4 godziny w markecie OBI Lodz-Brzezinska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

34 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2867315

Nasiona Rzodkiewki na Mikrolistki zestaw
Nasiona warzyw PlantiCo. Nasiona rzodkiewki do uprawy mikrolistków w zestawie z podłożem i szklarenką. Doskonały do samodzielnej uprawy mikrolistków w domu przez cały rok. Podłoże do uprawy mikrolistków to sprasowany krążek wykonany w 100% z włókna orzecha kokosowego. Organiczne, naturalne podłoże, wolne od szkodliwych substancji, o stałym, optymalnym do uprawy mikrolistków pH ok. 6,0. Bardzo duża porowatość umożliwia dostęp powietrza do całej objętości podłoża i równomierne rozprowadzenie wody. Nie należy używać ziemi ogrodowej ze względu na możliwość występowania zanieczyszczeń tj. nasiona chwastów lub innych roślin oraz zarodników, powodujących choroby roślin. Przygotowanie do użytku: sprasowany krążek umieścić w tacy wysiewowej szklarenki, zalać 0,5 litrem zimnej wody, po 15-20 minutach zwiększy swoją objętość do ok. 1 litra, podłoże zamieszać, wyrównać i lekko ugnieść. Równomiernie wysiać nasiona (opakowanie zawiera porcję nasion do jednokrotnego wysiewu). Umiarkowanie podlewać wodą, wcześniej przygotowaną aby odparował chlor. Przykryć pokrywą i otworzyć otwór wentylacyjny. Szklarenkę ustawić w miejscu z dostępem do słońca, optymalna temperatura to ok. 21 stopni Celcjusza. Po kilku dniach od wysiewu ścinamy pierwsze właściwe listki wraz z łodygą. Zbiór jednorazowy, rośliny po ścięciu nie odrastają. Najsmaczniejsze, aromatyczne i chrupiące są rośliny kilku dniowe, zaraz po scięciu.

Wymiary i waga (netto):
Waga:400 g

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry