2021-05-14 19:04


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Nasiona Rzodkiewki na Mikrolistki zestaw

Nr produktu: 2867315

  • Miniwarzywa bogate w witaminy
  • Doskonały dodatek do kanapek i sałatek
Opis produktu
39,99
39,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

25 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 2867315

Nasiona Rzodkiewki na Mikrolistki zestaw
Nasiona warzyw PlantiCo. Nasiona rzodkiewki do uprawy mikrolistków w zestawie z podłożem i szklarenką. Doskonały do samodzielnej uprawy mikrolistków w domu przez cały rok. Podłoże do uprawy mikrolistków to sprasowany krążek wykonany w 100% z włókna orzecha kokosowego. Organiczne, naturalne podłoże, wolne od szkodliwych substancji, o stałym, optymalnym do uprawy mikrolistków pH ok. 6,0. Bardzo duża porowatość umożliwia dostęp powietrza do całej objętości podłoża i równomierne rozprowadzenie wody. Nie należy używać ziemi ogrodowej ze względu na możliwość występowania zanieczyszczeń tj. nasiona chwastów lub innych roślin oraz zarodników, powodujących choroby roślin. Przygotowanie do użytku: sprasowany krążek umieścić w tacy wysiewowej szklarenki, zalać 0,5 litrem zimnej wody, po 15-20 minutach zwiększy swoją objętość do ok. 1 litra, podłoże zamieszać, wyrównać i lekko ugnieść. Równomiernie wysiać nasiona (opakowanie zawiera porcję nasion do jednokrotnego wysiewu). Umiarkowanie podlewać wodą, wcześniej przygotowaną aby odparował chlor. Przykryć pokrywą i otworzyć otwór wentylacyjny. Szklarenkę ustawić w miejscu z dostępem do słońca, optymalna temperatura to ok. 21 stopni Celcjusza. Po kilku dniach od wysiewu ścinamy pierwsze właściwe listki wraz z łodygą. Zbiór jednorazowy, rośliny po ścięciu nie odrastają. Najsmaczniejsze, aromatyczne i chrupiące są rośliny kilku dniowe, zaraz po scięciu.

Wymiary i waga (netto):
Waga:400 g

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry