2019-11-22 10:23


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Nasiona na Kiełki słonecznika

Nr produktu: 5868179
  • Zawierają witaminę D
  • Źródło fosforu, wapnia i magnezu
  • Idealne do sałatek i kanapek
Opis produktu
3,49
0,09 zł / gr

Cena zawiera VAT 5%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

9 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5868179

Cechy

Nasiona na kiełki słonecznika marki Plantico. Kiełki dostarczają organizmowi fosforu i wapnia, magnezu, potasu, miedzi, cynku oraz niezbędnego w procesie krwiotwórczym żelaza. Zawierają ponadto rzadko występującą w roślinach witaminę D, a także duże ilości białka i nienasyconych kwasów tłuszczowych. Ich spożywanie pozytywnie wpływa na przemianę materii. Doskonale nadają się do kiełkownicy producenta.

Zastosowanie

Kiełki słonecznika są bardzo smaczne i stanowią idealny dodatek do sałatek, zup oraz kanapek. Nasiona należy moczyć od 8 do 10 godzin, a czas kiełkowania wynosi od 2 do 3 dni. Można je wyhodować w kiełkownicy, słoiku, a nawet woreczku. Nie trzeba być znawcą ani ekspertem, aby uzyskać pożądany efekt w domu!

Zalety

Podobnie jak nasiona na kiełki brokuła czy nasiona na kiełki rzodkiewki czerwonej także nasiona na kiełki słonecznika marki Plantico są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie! Ich przygotowanie jest dziecinnie proste, a ponieważ nie tylko wzbogacają organizm w niezbędne do prawidłowego funkcjonowania substancje, ale również poprawiają smak potraw, warto je zakupić.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
40 g
Wysokość:
16,5 cm
Szerokość:
11,5 cm
Głębokość / Grubość:
10 mm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

Szczegóły pod adresem www.obi.pl/konkurs-opinii.
Czas trwania 21.11.-05.12.2019r.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry