2020-06-03 00:25


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Nasiona na Kiełki brokuła

Nr produktu: 4436333
  • Zawierają substancję antyrakową
  • Pomagają obniżyć ciśnienie krwi
  • Idealne do sałatek i kanapek
Opis produktu
2,99
0,30 zł / gr

Cena zawiera VAT 5%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 4 godziny w markecie OBI Lodz-Brzezinska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

18 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 4436333

Cechy

Nasiona na kiełki brokuła to sposób na ich proste wyhodowanie w domowym zaciszu. Zawierają sulforafan, czyli substancję antyrakową, której stężenie w kiełkach jest 200 razy większe niż w samym brokule! Ponadto pomagają obniżyć ciśnienie krwi, zapobiegają chorobom układu krwionośnego i udarom mózgu, a także, dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów, wzmacniają układ odpornościowy i nerwowy.

Zastosowanie

Kiełki słonecznika stanowią smaczny, nieco pikantny dodatek do różnego rodzaju sałatek oraz kanapek. Należy spożywać ja na surowo. Czas namaczania nasion wynosi 4 - 6 h, a czas kiełkowania od 4 do 6 dni. Mogą być hodowane w kiełkownicy producenta lub innej firmy, a także w słoiku. Polecane jest spożywanie kiełków mających 5 dni - dłuższe przechowywanie powoduje utratę sulforafanu.

Zalety

Gdzie kupić nasiona na kiełki? Oczywiście w OBI, gdzie w ofercie znajdują się również nasiona na kiełki słonecznika, nasiona na kiełki rzodkiewki czerwonej i inne. Nie trzeba być znawcą ani ekspertem, aby uzyskać pyszne kiełki w domowym zaciszu! A ponieważ nie tylko wzbogacają organizm w niezbędne do prawidłowego funkcjonowania substancje, ale również poprawiają smak potraw, warto je zakupić.

Wymiary i waga (netto):
Waga:10 g
Wysokość:16,5 cm
Szerokość:11,5 cm
Głębokość / Grubość:10 mm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry