2020-03-30 00:43


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Burak - nasiona na taśmie 5m

Nr produktu: 6289177
  • łatwe w uprawie
  • długość 5m
Opis produktu
4,79
0,96 zł / m

Cena zawiera VAT 5%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

18 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6289177

Burak - nasiona na taśmie 5m marki PlantiCo. Na taśmie długości 5 m znajduje się 120 nasion buraka ćwikłowego o podłużnym kształcie i nawóz naturalny zawierający NPK +Mg uzyskane z przerobu materii organicznej. Nawóz jest umieszczony obok nasion na taśmie, przez co zapewnia niezbędne składniki we wczesnej fazie wzrostu rośliny i optymalne warunki rozwoju. Równomierne rozmieszczenie nasion na taśmie ułatwia wysiew do gruntu i eliminuje po wschodach potrzebę przerywki. Najważniejsze jest obfite podlewanie. Dzięki temu taśma celulozowa może się rozpuścić a wspomagane nawozem rośliny zaczynają szybko rosnąć.
Sposób uprawy: po wyjęciu taśmy z torebki rozdzielić na linii perforacyjnej. Podzieloną taśmę rozwinąć i umieścić w wykonanym w ziemi rowku (Termin siewu: poł. IV - poł. VI) w odległości 30-50 cm. Następnie przykryć warstwą ziemi i obficie podlać. Zbiór: poł. VII - poł. X

Dane techniczne

Atrybuty produktu

gatunek:Czerwony burak

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry