2018-01-20 18:26
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Rukiew wodna ONZArt.Nr. 6289128

  • Źródło witamin C, K, A, D, E B1
  • Zawierają wysoką wartość odżywczą
  • Łatwa w uprawie
Opis produktu
3,99
39,90 zł / gr

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 5%

W markecie OBI Warszawa Puławska

45 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6289128

Rukiew wodna ONZ marki PlantiCo. Rukiew wodna zaliczana jest do Superfood (produktów o ponadprzeciętnych właściwościach odżywczych) ze względu na bardzo wysoką zawartość witamin: C, K, A, D, E, B1, białka, błonnika, wapnia, żelaza, potasu. Zawiera też izotiocyjanian fenetylu, który chroni nas przed nowotworami i może hamować ich rozwój, nadaje charakterystyczny pikantny posmak. Wyciąg z rukwi glikonasturcyna podawany jest przy awitaminozach. Niskokaloryczna - 11 kcal/100g. Wg badań amerykańskiej rządowej agencji Centers for Disease Control zyskała miano najzdrowszego warzywa świata.
Rukiew jest rośliną wieloletnią, łatwą w uprawie o ostrym, pikantnym smaku. Wysiew nasion od kwietnia do gruntu. Możliwa uprawa w pojemnikach w domu przez cały rok. W pierwszej fazie po wysiewie podlewać umiarkowanie, później bardzo obficie, wymaga zacienionego stanowiska. Gdy rukiew się rozrośnie można ją przenieść z korzonkami do naczynia z wodą. Wytrzyma tak dwa tygodnie. Liście i młode rośliny jadalne są na surowo, gotowane lub suszone. Nie nadaje się do mrożenia (duża zawartość wody). Rukiew wodna nazywana też rzeżuchą wodną.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1 g

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry