2018-02-21 10:00
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pomidor cherry Malinowy KapturekArt.Nr. 2517324

  • odmiana amatorska
  • owoce typu cherry
  • doskonałe do bezpośredniego spożycia
Opis produktu
2,99
14,95 zł / gr

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 5%

W markecie OBI Warszawa Puławska

52 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2517324

Nasiona warzyw PlantiCo. Pomidor Malinowy Kapturek - odmiana amatorska o owocach typu cherry, cylindrycznych, małych (7-8 g), różowo-malinowych. Bardzo trwałe, bez skłonności do opadania, wyjątkowo smaczne i soczyste. Ogromna liczba owoców na roślinie 450-600 szt. na długich gronach 45 -75 cm. Do uprawy w tunelu foliowym przy podporach i w gruncie. Typ wzrostu samokończący, o silnym krzewieniu i sztywnej podstawie łodygi. Rośliny dobrze reagują na podwiązywanie gron z uwagi na ciężar i liczbę owoców. Bardzo wysoka tolerancja na choroby grzybowe i bakteryjne, nadaje się do uprawy ekologicznej. Wysiew nasion do inspektu od połowy marca do połowy kwietnia. Wysadzać do gruntu od drugiej połowy maja do połowy czerwca, w rozstawie 80 - 100 x 50 cm. Wymaga gleby żyznej i słonecznego stanowiska. Doskonałe do bezpośredniego spożycia, dekoracji potraw.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
4 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Ostatnio przeglądane

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry